WANICKI AGRO

Pełen bak rozwiązań, doświadczenia, możliwości

WANICKI AGRO

Wanicki Agro to autoryzowany dealer marki Pottinger na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, a także w rejonie kieleckim. Będąc najmłodszą spółką Grupy Wanicki, firma jednocześnie zapewnia wieloletnie doświadczenie ekspertów oraz pełny wachlarz możliwości w postaci innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań dla agrobiznesu i branży komunalnej.
Od ponad 5 lat firma Wanicki Agro aktywnie angażuje się w rozwój polskiego sektora agro i oferuje obsługę full-service w punktach zlokalizowanych w województwie lubelskim, mazowieckim i świętokrzystkim: w Pułankowicach, Sitańcu, Woli Piaseckiej, Janówku oraz Kostomłotach.
Wanicki Agro gwarantuje profesjonalną, kompleksową obsługę, świadcząc usługi w ramach trzech głównych filarów:
– sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych
– sklep z częściami do maszyn rolniczych oraz akcesoriami http://czesci.wanicki.pl/
– autoryzowany serwis dostępny stacjonarnie i w terenie

Wanicki Agro działa 6 dni w tygodniu, zapewniając krótkie terminy oczekiwania na serwis oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Pottinger- Z nami osiągniesz sukces

Pottinger to firma, która od początku działa na rzecz rozwoju techniki rolniczej. Przełomowe rozwiązania techniczne przyniosły firmie międzynarodową sławę. Jako firma rodzinna o długiej tradycji posiada wiele doświadczeń z rynków całego świata. Marka realizuje hasła dla „najlepszej gleby”opracowując inteligentne systemy i maszyny do uprawy gleby i siewu, oraz hasło dla „najlepszej paszy” tworząc idealnie dopasowane maszyny do zbioru zielonek.

Wanicki Agro i Pottinger - współpraca, która gwarantuje niezawodne rozwiązania

Co łączy obie marki? Zarówno dla Pottinger jak i dla Wanicki Agro kluczowymi wartościami są: integralność, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. Wanicki Agro, będąc autoryzowanym partnerem marki Pottinger na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego, dostarcza polskim rolnikom inteligentne rozwiązania na  światowym poziomie. Decydując się na maszyny uprawowe czy zielonkowe marki Pottinger, wybierasz najlepszą jakość i najbardziej zaawansowane technologie, które realnie wpłyną na efektywność Twojego gospodarstwa.

Masz jakieś pytanie?

Wyślij do nas wiadomość, a chętnie odpowiemy!

Naciśnij Ctrl i przewiń, by przybliżyć mapę
Przesuń mapę dwoma palcami
YouTube
Instagram